Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Не стало багаторічного начальника служби “Полтаватеплоенерго”

Ігор Орєхов два десятиліття працював начальником виробничо-диспетчерської служби підприємства.

Про це написали у спільноті “Полтаватеплоенерго” у соцмережі facebook.

Орєхов народився 19 квітня 1962 року в Кременчуці. Після закінчення Ленінградського вищого військового будівельного училища служив у лавах Збройних сил Радянського Союзу. Після звільнення в запас у 1991 році перейшов до виробничо-комерційної приватної фірми «Джерело» на посаду керівника монтажної групи.

У листопаді 1998 року Ігор Вікторович став майстром другого теплового району «Полтаватеплоенерго». Менше ніж за рік його призначили начальником виробничо-диспетчерської служби. Нею він керував майже два десятиліття, лише у березні цього року змінивши коло своїх обов’язків.

 

“Ігор Орєхов щиро вболівав і за свою роботу. Тому не раз отримував почесні грамоти від підприємства та від виконкому Полтавської міської ради. У 2011 році його портрет з’явився на Дошці пошани підприємства. У 2014 році Ігор Вікторович отримав звання “Ветеран праці житлово-комунального господарства Полтавської області”.

Як колишній військовослужбовець, Ігор Орєхов болісно сприйняв початок неоголошеної війни на сході України. Став волонтером: займався збором допомоги для бійців АТО, сам відвозив її на передову та пораненим у Полтавський військовий шпиталь. За це отримав подяку від командира 14-ї окремої механізованої бригади полковника О. М. Жакуна”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus