Ви тут:
Суспільство Україна 

Нацполіція посилює безпеку на автошляхах у курортний сезон

 Нацполіція посилить безпеку на автошляхах у курортний сезон – особливу увагу приділять безпеці пасажирських перевезень.

«Активний курортний сезон – це період підвищеної небезпеки на завантажених транспортом українських дорогах. Ми не можемо допускати таких численних людських жертв, які стали наслідком жахливих ДТП  на Миколаївщині та Житомирщині. Про хід розслідування цих автокатастроф, які вже перебувають на контролі керівництва НПУ, звітуватимуть начальники Головних управлінь Нацполіції Житомирської та Миколаївської областей. Так само вимагаю від керівництва патрульної поліції термінових, дієвих та ефективних кроків із підвищення безпеки на автошляхах у розпал сезону відпусток. Наголошую на особистій відповідальності керівників», – заявив перший заступник голови МВС Сергій Яровий.

В МВС зібрали термінову селекторну нараду, щоб обговорити стан безпеки дорожнього руху і заходи його підвищення після двох трагічних ДТП із загиблими пасажирами в Миколаївській і Житомирській областях.

Нагадаємо, вранці 20 липня сталося дві моторошні ДТП: на Миколаївщині та під Житомиром мікроавтобуси зіткнулися з фурою. У першому випадку на Миколаївщині мікроавтобус зіткнувся з фурою – загинули п’ятеро білорусів, ще 12 травмовані.

У другій аварії загинули 10 людей, серед них одна дитина, ще 10 травмовані.

Система Orphus