Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наприкінці липня у Полтаві з’являться історико-інформаційні таблички

Вже вкінці цього місяця у Полтаві з’являться історико-інформаційні таблички врамках проекту “Історія полтавських вулиць”.

Такі інформаційні таблички розміщуватимуть на будівлях та об’єктах Полтави, що мають архітектурну, історичну цінність. За словами ініціатора проекту Вадима Ямщикова, це допоможе мешканцям та гостям міста дізнатися про історію та створення цікавих локацій, а також покращить туристичний потенціал Полтави. Поки що триває підготовча робота по вибору дизайну табличок, оформлення дозвільних документів і т.д.

“Від ідеї до реалізації – купа роботи. Дозвільні документи, формування текстів, фінансова складова. А ще чимало свого часу і себе самого треба було присвятити. Наприклад, хотілось зробити прозорі таблички з матовим фоном, при цому, щоб і читабельно було, і гармонійно поєднувалось з фасадом будівлі. Але у виробництві за кожним таким «хочеться» – незліченна низка процесів. От так і у кожного відтінку своя специфіка друку”, – пише Вадим Ямщиков на своїй сторінці у Фейсбук.

Система Orphus