Ви тут:
Суспільство Україна 

На Закарпатті – День жалоби через загибель трьох військових

На Закарпатті сьогодні оголошено День жалоби через загибель трьох військових 15 окремого гірсько-піхотного батальйону від вибуху міномета в Рівненській області, передає  прес-служба Закарпатської ОДА.

“В суботу, 7 липня, на будинках державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях Закарпатської області буде приспущено Державний прапор. Крім того, установам та організаціям незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у п’ятницю, 6 липня, зранку в ході військових навчань на Рівненському полігоні загинули троє бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади й базується в Ужгороді.

Ще дев’ятеро бійців були поранені. Так, за життя трьох найважчих поранених, які постраждали від вибуху міномета на Рівненському полігоні, борються  львівські військові медики.

У шпиталь постраждалих доправили гелікоптерами, аби не гаяти ні хвилини.  Військовослужбовці – у тяжкому стані, та медики обнадіюють – життю нічого не загрожує, і переліт військові перенесли нормально. У всіх – важкі осколкові поранення, усім знадобилося негайне хірургічне втручання. Цим бійцям 22, 32 та 33 роки з 128-ї гірсько-штурмової бригади. Під час вибуху усіх  сильно посікло осколками.

Система Orphus