Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Прирічковому кросі, окрім полтавців, бігатимуть спортсмени з Дніпра і Тростянця

7 липня у Полтаві організовують Прирічковий крос, що відбудеться у мікрорайоні Левада на території Прирічкового парку. Захід такого типу в місті відбуватиметься вже вдруге.

Метою забігу організатори називають популяризацію здорового любительського бігу серед полтавців та гостей міста. Адже саме паркова зона на березі Ворскли є найкращим місцем для активного відпочинку, йдеться в соцмережі.

Забіг відбудеться на дистанції 5 км, початок о 9-й годині. Для участі потрібно попередньо зареєструватись за посиланням, вартість реєстрації 30 гривень. Нині зареєстрованих 58. Більшість становлять полтавці, однак є бігуни з Дніпра (Анатолій Киричук і Леся Френкель) та Тростянця (Вадим Гарбуз).

Питанням Прирічкового парку у Полтаві розпочали займатись з березня минулого року, коли на сесії міської ради стало відомо, що на цій території хочуть побудувати льодовий палац. На що активісти почали протестувати і закликати зберегти зелену зону. Після цього у парку розпочали проводити суботники – розчищали чагарники, намивали пісок, створювали пляж. У мікрорайоні Левада проводили перший в місті тріатлон та на території парку 22 липня 2017 року Прирічковий крос.

Система Orphus