Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

На Полтавщині викрили неіснуючого виробника масла

Фейковий завод знайшли у Шишацькому району.

Більше про це повідомляє ТСН.Тиждень.

“На пачці переконливо писали – зроблено з 100%-ого коров’ячого молока і дотримані всі ГОСТи. Знаючи що, на 200-грамову упаковку потрібно 4 літри молока, бізнесмени явно мали працювати собі у збиток, тому що найдешевше молоко від фермерів уже коштує 28 гривень, а ще ж заробити треба і собі, і магазину, і на виробництво витратитися, і на транспорт. Мінімум виходить без податків 40 гривень”, – йдеться у сюжеті.

За словами журналістів, підприємство, що вказане на пачці, має 4 філії разом із Шишаками. Воно називалось “Гадячсир”, потім “Техмолпром”, а зараз – “Полтавамолпрод”. Вивіски змінювалися, а упаковка була зроблена так, що воно ніби то виготовлене у Шишаках, а насправді його могли виготовити і в Гадячі, і в Білій Церкві.

Вказану ситуацію вже прокоментували у обласній поліції.

“Дякуємо редакції новин за важливе повідомлення. За фактом отриманої інформації слідчим управлінням поліції Полтавської області відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 227 Кримінального кодексу України (Випуск або реалізація недоброякісної продукції). Розпочате досудове розслідування”, – написав на своїй сторінці мережі facebook керівник поліції Полтавщини Андрій Замахін.

Система Orphus