Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині триває обласна екологічна експедиція «Чиста хвиля-2018»

Експедиція стартувала 17 липня. Науковий супровід під час експедиції здійснює учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії Полтавської гімназії №17 Олександр Недоруб.

Обласну екологічну експедицію заснував Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, повідомляють у Полтавській ОДА.

Вже понад двадцять років обдаровані діти Полтавщини подорожують та досліджують рідний край.

Робота Полтавського екоцентру характеризується пошуком нових і вдосконаленням традиційних форм та методів екологічного виховання. А експедиції — нова форма роботи з дітьми у природному середовищі. Вони сприяють ґрунтовному закріпленню набутих під час занять теоретичних знань, — зазначила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

До участі в експедиції залучили найактивніших слухачів обласної очно-заочної біологічної школи та учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Вони досліджуватимуть прибережну зону річки Псел на території Гадяцького, Миргородського та Шишацького районів та збиратимуть матеріали власних науково-дослідницьких робіт.

Літо — пора відпочинку, але без поповнення багажу знань виховати справжнього еколога неможливо. Здобути знання з різних біологічних дисциплін, набути навички польових досліджень, обрати тему майбутньої науково-дослідницької роботи, зібрати для неї матеріал та покращити здоров’я в екологічно чистій місцевості дітям дають змогу наші експедиції. Адже це пряме спілкування з природою, не через підручник, а через дотик, — зазначив директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Бедніна.

Чекає на юних екологів під час експедиції і змістовний відпочинок: купання у річці, спортивні ігри, пісні під гітару біля вогнища, свято Нептуна.

Система Orphus