Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині відбувся тренінг з написання проектів

У приміщенні Лубенської РДА відбувся кущовий навчальний тренінг «Проектне мислення. Написання проектів» у рамках проекту «Розвиток компетенцій громадських активістів району».

Захід орієнтований передовсім на представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування, працівників органів публічної влади, місцевих медіа з метою надання учасникам практичних знань з написання проектів, формування ефективних цілей та завдань проектних пропозицій відповідно до вимог, формулювання проектних ідей в правильні проектні заявки.

«Знаково, що тренінг проводиться не лише для органів влади, а й для громадськості. Інколи брак знань і практичних навичок стримують реалізацію багатьох цікавих проектів», – наголосила  голова Лубенської РДА Тетяна Качаненко.

Заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Отич поділився практичним досвідом з реалізації проектів громадських організацій на Полтавщині та перспективи підготовки таких проектів, адже на сьогодні дуже багато ідей та заходів ініціює саме громадськість.

У рамках проведення тренінгу учасники навчилися грамотно формулювати пропозиції, робочий план проекту, отримали практичні рекомендації з написання проектних пропозицій, ознайомилися з універсальним форматом для написання проектної заявки, послідовністю роботи над проектною заявкою та з’ясували чимало проблемних питань, які виникають під час написання проектів та їх реалізацією: де шукати інформацію про актуальні конкурси, як правильно скласти проектну заявку, як адаптувати проект під конкретний конкурс, хто має право отримання гранту тощо.