Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Глобинщині реконструюють Опришківську амбулаторію сімейної медицини

В Опришківській амбулаторії сімейної медицини роботи з реконструкції приміщення виконані вже більше ніж на 70  відсотків.

Приміщення цього медичного закладу  було збудоване в 1960 році  як Опришківська сільська лікарня. Розрахована була сільська лікарня на 25 ліжок, із них: 18 терапевтичних, 2 гінекологічні, 2 хірургічні, 3 пологові.

Обслуговувала лікарня не лише жителів Опришок, й інші села Пирогівської та Жуківської сільської ради. До речі, тоді Опришки входили до складу Пирогівської сільської ради, а кількість населення, що на той час проживало в навколишніх селах була   втричі більшою від тої кількості жителів, що проживає зараз.

В зв’язку із закінченням будівництва нового корпусу Глобинської центральної районної лікарні в 1976 році та збільшенням в ній ліжкомісць,   Опришківську  дільничну лікарню було реорганізовано у лікарську амбулаторію і в цьому статусі цей медичний заклад перебуває і в даний час. Враховуючи значні розміри приміщення, які перевищували потреби, необхідні для належного функціонування  амбулаторії  сімейної  медицини,  з метою створення найсприятливіших умов для медичного обслуговування жителів цієї частини громади було прийняте рішення про проведення реконструкції приміщення. 

Зокрема,   частину будівлі відведено під житло для лікаря сімейної медицини, де створені всі житлово-побутові умови для комфортного проживання  лікаря та його сім’ї.  Всі капітальні ремонти та реконструкції адміністративних будівель в Глобинській громаді проводяться лише із застосуванням заходів з утеплення будівель. Таким чином,  і ці  будівлі будуть енергоефективні, а отже і вартість опалення їх  в холодну пору року  буде обходитися громаді набагато дешевше.

Система Orphus