Ви тут:
Суспільство Україна 

МЗС України закликає провідні світові ЗМІ не поширювати російську пропаганду

У Міністерстві закордонних справ, звертаючись до таких провідних світових видань, як ESPN і USA Today, вказали, що гасло “Слава Україні!” є патріотичним, а не ультранаціоналістичним, як мовиться в їхнім матеріалах.

ГВідповідний допис з’явився на офіційній Facebook-сторінці відомства, повідомляє “24 канал“.

“Медіа у своїх матеріалах повинні використовувати лише ту інформацію, яка заслуговує на довіру. Ми хотіли б нагадати каналу “ESPN” та виданню “USA TODAY”, що “Слава Україні!” – це патріотичне гасло на кшталт тих, які виголошуються в багатьох демократичних країнах для висловлення любові та гордості до свого народу. Воно не має жодного зв’язку з ультранаціоналізмом. Будь ласка, не поширюйте російську пропаганду”, – заявили дипломати.

Як приклад, відомство опублікувало скріншоти, на яких американський телеканал ESPN зазначив, що фраза “Слава Україні!” – це “гасло антиросійських націоналістів, яка з’явилася після анексії Криму у 2014 році”.

Натомість журналісти USA TODAY написали, що “Слава Україні!” – політичне гасло, яке з’явилося під час революції 2014 року, і “зараз його використовують ультранаціоналісти”.

Система Orphus