Ви тут:
Суспільство Україна 

Моя мета – наповнення бюджету, зокрема для соціальних потреб і належного фінансування армії, – Володимир Гройсман

Ключова мета урядової ініціативи «Україна без контрабанди» – наповнення державного бюджету, аби, в тому числі, належно фінансувати соціальні ініціативи та військо.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи чутки про нібито бажання отримати вплив на митницю, повідомляє Урядовий портал.

«Хтось намагається видати історію, начебто Гройсман бореться за вплив на митницю. Я борюся за єдине – за наповнення державного бюджету. Це потрібно для того, аби краще фінансувати військо, потреби дітей, медицину, пенсіонерів, дороги. Відповідь проста – я борюся за наповнення бюджету спільно з колегами з Уряду, МВС, ДФС та іншими».

Глава Уряду навів цифри, які свідчать про збільшення надходжень вже в червні. Так, лише по Одеській митниці відрахування за кожен контейнер – у залежності від товару – зросли з 5 до 10 тис. дол.

По деяких товарних групах відрахування зросли вдвічі. Загальний обсяг розмитнення лише за тиждень – з 20 по 26 червня, склало 498 млн грн за 1112 контейнерів.

«У багатьох кабінетах істерика – потоку «лівих» грошей немає. Дехто готовий до кардинальних речей, аби відновити це. А між тим, це кошти громадян. Ніхто не змусить мене закрити очі на контрабанду. Не закривайте мені очі – закрийте контрабанду», – сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що «домовитися» з урядовцями і правоохоронцями більше не вдасться. Єдиний вихід – чітко, прозоро і відповідно до законодавства розмитнювати імпорт і працювати на інтереси держави.

Система Orphus