Ви тут:
Суспільство Україна 

Міносвіти і науки назвало топ-5 спеціальностей та вишів за підсумками подання заяв вступників

Заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич сьогодні, 19 липня 2018 року, під час прес-конференції у МОН розповів, на які спеціальності вступники подали найбільше заяв. Зокрема, це право, філологія, середня освіта, менеджмент та медицина.

Серед університетів найпопулярнішими у вступників зараз є Київський національний університет ім. Шевченка, Львівський національний університет ім. Франка, Київський політехнічний інститут ім. Сікорського, Львівська політехніка та Харківський національний університет ім. Каразіна.

«Сьогоднішній день можна вважати «екватором» вступної кампанії – тиждень подачі заяв вже позаду і тиждень ще попереду, їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. До 18-ї години 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів. А вже 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників», – повідомив Юрій Рашкевич.

Загалом на ранок 19 липня вступники подали до вишів майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста. З них понад половина – близько 600 тис заяв – подані в електронному вигляді.

Електронні кабінети зареєстрували вже 151 тис вступників – це понад 90% відсотків від очікуваної цього року кількості. З них 130 тис вже подали електронні заяви.