Ви тут:
Полтавщина Пригоди Спорт Суспільство 

Мешканець Кобеляк здолає 1250 кілометрів на велосипеді

  1250 кілометрів до західного кордону України – міста Чоп – житель Кобеляк здолає, їдучи на велосипеді, повідомляє Ехо.

На цей раз велосипедист вирішив подолати рекордну для себе дистанцію. Від Кобеляк до закарпатського Чопа, де знаходиться найзахідніша точка України — близько 1250 кілометрів. Подолати шлях в туди і назад Віктор планує за 24 дня.

Чоловік на звичайному велосипеді регулярно здійснює мандрівки, довжиною у кілька сотень кілометрів.   І це враховуючи той факт, що, за висновками медиків, у Кобеляцького велосипедиста — обмежені можливості за станом здоров’я.

Таким чином Віктор Валявський кілька років поспіль доводить, перш за все, собі самому, а потім і іншим людям, що, маючи бажання і ставлячи перед собою певні цілі, можна досягнути, здавалося б, неможливого.

Стартував велосипедист від будівлі міської ради і проводжати Валявського прийшли і приїхали близько десятка кобелячан, ділилися із ним хто грошима,  родзинками та іншими необхідними в далекій дорозі продуктами.

Незважаючи на дощ, Валявський стартував. Кілька кілометрів із ним проїхали інші місцеві велосипедисти, такі як Олександр та Анатолій Андрейки, Ігор Лашко, Богдан Заїка. До речі, Богдан, випускник Кобеляцького НВК №1.

Повернувшись, Валявський пообіцяв через ЗМІ поділитися із земляками своїми враженнями.

Система Orphus