Ви тут:
Знай Наших! Полтавщина Суспільство 

Матері п’ятьох дітей із села Гільці Чорнухинського району вручили відзнаку “Мати-героїня”

Голова Чорнухинської РДА Олег Ковган привітав Софію Ситник – матір п’ятьох дітей із села Гільці з присвоєнням їй почесного звання «Мати-героїня» відповідно до Указу Президента України від 11 травня 2018 року № 121/2018 та вручив відповідне посвідчення і нагрудний знак, повідомили у Чорнухинській РДА. 

До привітань приєдналися заступник голови райради Микола Турчин, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі з Тетяною Марченко та Світланою Приймак.

У родині Миколи та Софії Ситників одна донька і четверо синів. Найстаршій, Тетяні, 21 рік (вона здобула вищу освіту, працює), Руслану – 20, Олегу – 11, Максиму – 9, найменшому, Андрію, – 8.  Софія Іванівна не один рік працює дояркою в СТОВ «Перемога». В цьому ж товаристві працює і її чоловік, який допомагає у вихованні дітей та домашніх турботах.

Присвоєння почесного звання «Мати-героїня» є найвищою формою відзначення «за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку».

поширити новину: