Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майбутні фінансисти та бухгалтери знайомились із роботою податківців

З метою виховання майбутніх платників податків сумлінними та законослухняними громадянами Державна податкова інспекція у місті Полтаві постійно проводить роз’яснювальну та виховну роботу з підростаючим поколінням. Це дозволяє молоді вже у юному віці мати свідоме розуміння важливості партнерської взаємодії між контролюючими органами та платниками податків.

Одним із заходів, що проводяться для підвищення податкової культури молоді є запрошення учнів шкіл та студентів навчальних закладів міста на Дні відкритих дверей, що проводяться у приміщенні ДПІ Полтави. Так, днями двері міської податкової гостинно відчинились перед студентами Полтавської Державної Аграрної академії. Майбутніх фінансистів та бухгалтерів ознайомили з Центром обслуговування платників, де діти змогли побачити процес роботи податківців. Після цього студентам прочитали лекцію про основи податкової системи, завдання і функції Державної фіскальної служби України.

Переслідуючи мету активного розвитку податкової обізнаності юних полтавців та виховання майбутніх сумлінних платників податків, Державна податкова інспекція у Полтаві завжди активно співпрацює з міськими закладами освіти.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus