Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лише обмежене коло питань потребує особистої присутності споживача в абонслужбі «Полтаватеплоенерго»

Вирішення обмеженого переліку питань, які час від часу виникають у споживачів підприємства, потребує їх особистої присутності в абонентській службі. Відповіді на всі інші питання та консультації від фахівців підприємства можна отримати дистанційно.

Основним джерелом актуальної, достовірної та оперативної інформації для споживачів послуг «Полтаватеплоенерго» є офіційний сайт підприємства (http://te.pl.ua/). Саме тут міститься як загальна, так і персоніфікована інформація для всіх його абонентів. Це новини підприємства, чинні тарифи на його послуги, можливі варіанти проведення періодичної державної метрологічної повірки індивідуальних приладів обліку, поради та багато інших корисних рубрик. Інформація систематично оновлюється, завжди доступна користувачам веб-ресурсу і знаходиться у загальному доступі, повідомляють у прес-службі «Полтаватеплоенерго».

 

Окремо звертаємо увагу споживачів, що на сайті «Полтаватеплоенерго» функціонує чимало сервісів, котрі надають можливість отримати адресну інформацію по окремому житловому будинку, персональну консультацію, передати показники квартирних приладів обліку гарячої води та/або, за необхідності, теплової енергії.

Щодо персоніфікованої інформації, то тут на допомогу користувачам офіційного сайту прийде його цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача» (http://abon.te.pl.ua/), в якому відображаються всі необхідні кожному споживачу дані. Проте користування цим сервісом вимагає попередньої реєстрації, і перед початком роботи – авторизації споживача за номером особистого рахунку і персональним паролем.

Телефонний зв’язок також може стати в нагоді споживачам, котрі цікавляться чинними тарифами на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, станом особового рахунку чи мають бажання передати поточні показники квартирних лічильників тощо.

Але що робити, якщо ви не можете швидко знайти готові відповіді на сайті «Полтаватеплоенерго»?

Усні та письмові роз’яснення чи консультації можна отримати:

— скориставшись сервісом «Надіслати нам листа» (http://te.pl.ua/on_line/mail.php) на сайті підприємства;

— надіславши листа на електронну скриньку info@pte.poltava.ua;

— за допомогою опції «Поставити запитання» у вашому «Особистому кабінеті споживача» (http://abon.te.pl.ua/);

— зателефонувавши в робочий час на номери інформаційно-довідкової лінії: (0532) 510-455 (багатоканальний); (050) 303-34-02; (095) 278-47-06; (067) 503-00-35;

— під час особистого візиту до абонентської служби підприємства.

Керівник відділу розрахунків з населенням абонентської служби «Полтаватеплоенерго» Віра Абадей підкреслює: присутності споживача в приміщенні абонентської служби підприємства потребує вирішення лише обмеженого кола питань.

Йдеться про:

1) роботу з документами для укладання договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води;

2) актуалізацію інформації про споживача (внесення даних про лічильник(-ки), заміну лічильників на основі акту монтажу/демонтажу та акту опломбування, надання документів по періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту індивідуальних приладів обліку гарячої води, внесення даних про зміну кількості зареєстрованих осіб);

3) прийом та опрацювання документів на отримання довідки про відсутність заборгованості;

4) отримання/внесення інформації щодо розміру опалювальної площі чи її зміни;

5) коригування показників індивідуальних (квартирних) приладів обліку при виникненні розбіжностей з обліковими даними підприємства;

6) прийом пакету документів пільгових категорій споживачів (реєстрація права на пільгу);

7) укладання договору про поступове погашення заборгованості.

Нагадаємо, абонентська служба підприємства знаходиться у Полтаві по вулиці Генерала Духова, 1 (зупинка громадського транспорту «5 школа»/«ОЦЕВУМ»). (https://bit.ly/2lSm0y2).

Шановні споживачі, обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» цінує ваш час, постійно працює на розширенням і удосконаленням функціональних можливостей сервісів офіційного веб-ресурсу підприємства (http://te.pl.ua/), аби ви мали змогу використовувати свій час раціонально.

Система Orphus