Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Квартал поблизу центральної частини Полтави забудують багатоповерхівкою

26 липня відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів її голова, головний архітектор міста Микола Шевельов.

Під час засідання члени ради розглянули проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна в м. Полтава. Представив проект директор компанії «ТАМ Урбаністика» Дмитро Вадімов, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Він зазначив, що тема запропонованого проекту детального плану території – реконструкція центральних кварталів з подальшим будівництвом секційного житла.

Квартал, обмежений вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна знаходиться в центральній частині міста біля історичного ареалу. Це квартал змішаної забудови. Тут і житло і громадські об’єкти.

Дмитро Вадімов розповів, що, перш ніж перейти до проектування території, інвестор активно займався збором думок від мешканців, стосовно подальшої долі кварталу та його реконструкції:

“Думки мешканців розділилися, тому, поки що розглядаємо одну частину, де запланували зведення доступного багатоквартирного житлового будинку. Його поверховість – 8 поверхів. Орієнтовна кількість мешканців на будинок – 89. Будинок запроектований без підземного паркінга. Стосовно автотранспортного розміщення, то ми розрахували можливість розмістити тут близько 10 автомобілемісць для тимчасового зберігання. Оскільки це центральна частина міста, то квартал забезпечений усією необхідною інфраструктурою. Тут і магазини, і дитячий садочок, неподалік функціює школа”.

Зазначена територія частково розміщена в зоні містобудівної реконструкції:

“Власне та частина території, де планується розміщення багатоквартирного будинку також є ділянкою перспективної містобудівної реконструкції, – зауважив головний архітектор міста Микола Шевельов. – Тому, це лише перші кроки до покращення цього кварталу”.

Після обговорення представленого проекту детального плану, члени ради одноголосно рекомендували його для подальшої роботи з урахуванням усіх зауважень та пропозицій.

Система Orphus