Ви тут:
Суспільство Україна 

Курорти на узбережжі Азовського моря підтопило під час шторму

У Запорізькій області рятувальники витягнули з розмитих доріг 36 автомобілів та вивезли 86 людей. Йдеться про курорти на узбережжі Азовського моря, які підтопило під час шторму, передає прес-служба ДСНС.

Так, об 11:20 в районі бази відпочинку “Автотурист” люди намагалися виїхати, але через промоїни та підняття рівня води автомобілі застрягли у піску.

“Прибувши на місце, рятувальники встановили, що потребували допомоги більше десятка автомобілів. Бійці ДСНС за допомогою тросів і спецавтомобіля витягнули із району підтоплення до твердого покриття 11 легкових автомобілів та вивезли 46 людей, з них 9 дітей. Внаслідок події ніхто не постраждав”, — йдеться у повідомленні.

За інформацією ДСНС, у цей час на косі Обіточна через різку зміну напрямку вітру (північно-східного та східного), розпочався шторм й коливання рівня води, що призвело до розмиву дороги.

“Співробітники „Бердянське лісове господарство в Приморському районі“ на тракторі МТЗ та УАЗі витягнули 25 автомобілів та вивези 40 людей. Внаслідок події ніхто не постраждав. Всього спільними силами вдалося врятувати 86 людей, з них 9 дітей, та витягнути 36 автівок”, — повідомили рятувальники.

За даними ДСНС, ситуація контрольована, проводиться постійний моніторинг, підрозділи ГУ ДСНС України  знаходяться у  готовності до дій за призначенням.

Нагадаємо, останній тиждень дощі з грозами спостерігаються на території всієї України.

Система Orphus