Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Кубок України з легкої атлетики серед паралімпійців приніс Кременчуку 5 золотих та 2 срібні медалей

З 27 по 30 червня на міському стадіоні у місті Бахмут Донецької області відбувся Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Кременчуцькі легкоатлети успішно виступили на змаганнях – вибороли 5 золотих та 2  срібні медалей.
Володаркою Кубку України в бігу на дистанціях 100 та 200 м стала МСУМК Наталія Кобзар (жінки, змагальний клас Т-37), технічні результати якої дали можливість включити спортсменку до заявки на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед паралімпійців, який відбудеться наприкінці серпня у Німеччині. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Серед чоловіків із важкими наслідками ДЦП дві  золоті медалі у бігу на 100 та 400 метрів завоював МСУ Владислав Косюк, крім того, у нього срібна медаль у бігу на 200 м.
У штовханні ядра серед чоловіків у наших земляків 2 медалі: змагальний клас F-12 – золота у МСУМК Андрія Голівця,  змагальний клас F-20 – срібна медаль у КМСУ Олександра Ярового.
Хлопці продовжать боротьбу за путівки на чемпіонат Європи з 9 по 12 липня на чемпіонаті України з легкої атлетики серед паралімпійців.
Система Orphus