Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Крюківський вагонзавод виграв тендерів на 2,5 мільярди гривень

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) переміг у торгах на поставку ПАТ “Укрзалізниця” шести пасажирських дизель-потягів для регіональних перевезень та 54 пасажирських вагонів.

Кременчужани запропонували продукцію замовнику за 1 млрд 061,82 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 1 млрд 062 млн грн, пише “Залізниця без корупції”.

Другий учасник торгів — Харківський вагонобудівний завод (ХВБЗ) пропонував дизель-потяги за очікувану замовником суму — 1,062 млрд грн і не знижував ціну в ході аукціону.

Термін поставки потягів — до 25 грудня 2019 року.

Це вже третя спроба “Укрзалізниці” закупити дизель-потяги — в серпні 2017 року вона відхилила обидві подані заявки — КВБЗ і ХВБЗ через невідповідність тендерної документації і скасувала оголошений ще в березні того ж року тендер.

При цьому тендер супроводжувався скаргами потенційних учасників, в тому числі на дискримінаційні умови торгів та порушення законодавства.

У лютому 2018 року аналогічний тендер був скасований через відсутність кворуму на засіданнях тендерного комітету. Заявки на участь в ньому, крім КВБЗ і ХВБЗ подавали дві маловідомі фірми.

Очікувана вартість закупівлі дизель-поїздів “Укрзалізницею” не змінювалася.

Також КВБЗ переміг в тендері на постачання 54-х пасажирських вагонів, загальна вартість яких перевищує 1,5 мільярди гривень.

Система Orphus