Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук увійшов до 20 міст, які першими спробують реалізувати ініціативу «Громада, дружня до дітей та молоді»

Наприкінці березня Асоціація міст України спільно з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Урядом України підписали меморандум «Громада, дружня до дітей та молоді». Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»  – це всесвітня ініціатива, підтримана  ЮНІСЕФ, яка передбачає захист 5 базових прав дитини: право на визнання, повагу та справедливе ставлення; право бути почутими; право на охорону здоров’я, освіту та соціальний захист; право на безпеку; право на дитинство.

Кременчук, як місто, в якому широко розвинений напрямок роботи з молоддю, успішно реалізуються молодіжні програми, а також програми, спрямовані на підтримку материнства і дитинства, увійшов до 20 міст, які першими спробують реалізувати цю ініціативу та  отримати  статус «Громада, дружня до дітей та молоді». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Про це сьогодні повідомили на засіданні робочої групи «Громада, дружня до дітей та молоді», яке проходило у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням міського голови Віталія Малецького, представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», які завітали до міста.

Враховуючи презентовану заступником міського голови Ольгою Усановою аналітичну довідку щодо різних аспектів життєдіяльності дітей та молоді у  Кременчуці, демографічної ситуації,  вирішення питань охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, впровадження місцевих програм та інших важливих аспектів, представники ООН запевнили, що місто може цілком розрахувати на отримання коштів інвесторів на впровадження у Кременчуці 2-3 важливих для дітей і молоді проектів.

 

Система Orphus