Ви тут:
Анонс Суспільство 

Кращі українські дизайнери та виробники стилізованого та національного вбрання з’їдуться на унікальне всеукраїнське етно-фешн-шоу «Аристократична Україна»

Унікальне етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» відбудеться 28 липня на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль». Програма фестивалю розпочнеться о 12.00, а закінчиться о 16.00.

Всеукраїнський щорічний фестивальпоказ етнічного, стилізованоетнічного одягу та аксесуарів був ініційований Ольгою Богомолець у 2016 році.

За словами Ольги Богомолець, етнофешншоу «Аристократична Україна» має на меті відродження національних традицій України, розвиток культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України.

Програма фестивалю передбачає кілька секції. Перша – дефіле моделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні та відтворені автентичні строї. Друга секція показу – демонстрація сучасного модного одягу та аксесуарів з етномотивами, а також дитяче дефіле. На третій секції – «Сама шила» – свої роботи на рівні з кращими професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри. Четверта секція буде присвячена показу історичного вбрання в стилі «українського бароко», а також показу відтвореного одягу Інституту шляхетних панянок. Окрема секція фестивалю – це презентація одягу та мистецтв різних країн світу, які будуть представлені посольствами та культурними центрами цих країн.

Традиційно в день фестивалю моделями стануть звичайні українські жінки – матері та дружини загиблих захисниківгероїв АТО, які босоніж, йдучи домотканим лляним полотном, демонструватимуть гостям образи від відомих українських дизайнерів, а саме : ТМ Синій Льон, ZETA atelier, Julie Home Line , дизайн – студія «Voloshka», «Століття краси», Лариси Арт, театрів мод з міста Житомира та Городище тощо.

Відтворений автентичний одяг на показі представлятимуть моделі культурного осередку «Оберіг» у м. Бахмут, етнографічний відділ Житомирського краєзнавчого музею, клуб-студія «Слов’яни» з м. Слов’янська.

Цього року фестиваль буде унікальним, цікавим та сповненим приємними сюрпризами. Під час фестивалю буде проходити ярмарок народних майстрів, в якому братимуть участь майстерні з Київщини, Луцька, Житомирщини, Полтави, Вінниччини, а ще кожен відвідувач зможе взяти участь у майстер-класах, під час яких можна довідатися секрети «вишивки шляхетних панянок» та відкрити свій талант за ткацьким станком.

Також в рамках фестивалю відбудеться презентація виставки ікон на ящиках зпід снарядів, набоїв та мін – «Ікони під час війни» – художників Олександра Клименка та Софії Атлантової.

Етнофешншоу «Аристократична Україна» – це свято української краси, яке щороку збирає всіх, хто щиро любить Україну.

 

Система Orphus