Ви тут:
Суспільство Україна 

Кількість пасажирів, які подорожують залізницею до країн ЄС, збільшилась вдвічі

За перше півріччя цього року Укрзалізниця перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн ЄС, у зворотному напрямку – 111 тис. осіб, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року. Тоді за перше півріччя в країни ЄС було придбано майже 81 тис. квитків, у зворотному напрямку – 47 тис. квитків, інформує Укрзалізниця.

«Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тисяч більше, ніж за цей же період у минулому році, – яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику.
І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90%», – повідомив у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Аналіз заселеності поїздів показує, що найпопулярнішим напрямком залишається Київ – Перемишль. У напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92 %, а поїзд № 705 – на 57 %. Загалом за 6 місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тисячі пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів – показника 6 місяців минулого року».

Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ – Варшава, яким скористалося майже 13 тис. пасажирів, а поїзд у середньому заповнений на 82 %.

Система Orphus