Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Група “Бумбокс” виступить на кордоні з Кримом на підтримку українських політв’язнів

19 липня група “Бумбокс” планує провести концерт на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом. Сцена буде встановлена на контрольному пункті в’їзду-виїзду Каланчак. За допомогою такого виступу музиканти вимагають від російської влади звільнити всіх українських політичних в’язнів з російських таборів, повідомляє 112.ua.

Концерт буде тривати протягом години. Він буде знятий для документального фільму Return Ticket (“Зворотній квиток”). Ця стрічка покликана привернути увагу глядачів до проблем порушення прав людини в Криму, політв’язнів, а також незаконної окупації частини України. У створенні цього фільму бере участь Білоруський вільний театр та Міжнародна асоціація журналістів (IFJ).

Нагадаємо, під час виступу на недавньому фестивалі Atlas Weekend група “Бумбокс” виконала пісню “Наодинці” в знак підтримки українського режисера Олега Сенцова. Фільммейкер був затриманий у Криму російськими правоохоронцями і засуджений до 20 років позбавлення волі. Сьогодні – 66-й день голодування. Сенцов вимагає звільнення з російських в’язниць 64 українських політв’язнів.