Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Громадським формуванням, які співпрацюють із органами правопорядку Кременчука, з міського бюджету виділять 100 тис. грн

Відбулася нарада з підведення підсумків роботи громадських формувань та поліції щодо виконання Програми профілактики правопорушень за І половину 2018 року.
Найактивнішими впродовж І – го півріччя поточного року були  громадські формування  «Громадська безпека» та «Фенікс», члени яких брали участь в охороні правопорядку всіх загальномасових заходів, що проводилися в цей період, повідомляють у міській раді.
Окрім того щомісяця спільно з громадськими формуваннями в  рамках патрулювання проводяться рейди-обстеження територій міста, забезпечується охорона місць масового відпочинку, тримаються на контролі місця перебування та проживання осіб, які потрапляють в зону особливої уваги представників органів внутрішніх справ, здійснюється охорона місць, де були виявлені вибухонебезпечні предмети різних часових періодів,  тощо.
Вцілому, жодних нарікань на роботу громадських формувань упродовж звітного періоду не пролунало.
Секретар міської ради Юрій Гриценко наголосив, що, розуміючі складність сьогоднішньої криміногенної ситуації, та маючи позитивні результати співпраці органів поліції та громадських формувань, міська влада продовжуватиме досвід надання фінансової підтримки цим організаціям. У бюджеті поточного року на ці цілі передбачено  100 тисяч грн., з них, по 30 тис. грн. виділено громадським формування «Громадська безпека» та «Фенікс», по 20 тис. грн. – «Українському козацтву», «Українські козаки» та 10 тис. грн. залишили в резерві.

 

Система Orphus