Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Полтавської облради провів особистий прийом громадян

Згідно з графіком та попереднім записом, сьогодні голова обласної ради Олександр Біленький  провів особистий прийом громадян.

Полтавці шукали підтримки у вирішенні питань щодо водопостачання, розміщення газової магістралі. Звернення громадян також стосувались побудови зупинки, розширення житлової площі для багатодітної сім’ї. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Розглядаючи питанння щодо забезпечення водопостачання у селі Кунівка Кобеляцького району,  голова обласної ради наголосив, що на Полтавщині успішно діє обласна програма «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, яка спрямована на реалізацію державної політики щодо забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості.

– Обласна програма «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки діє за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів, адже забезпечення населення питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідно для збереження здоров’я, покращення умов діяльності і підвищення рівня життя населення, – сказав Олександр Біленький.

Голова обласної ради дав роз’яснення щодо вирішення питань, порушених громадянами.

 

Система Orphus