Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Фантастичні пригоди та скарб у 100 тисяч гривень приготував ЮніорБанк для полтавських школярів

Цікава новина для всіх власників Картки Юніора. Відкрито реєстрацію на участь в акції “Фантастичні пригоди” для дітей від 6 до 17 років.

Фантастичні пригоди чекають на юніорів з 18 липня до 20 серпня 2018 р.

“Ключем до входу в королівство є Картка Юніора, – говорить  Оксана Щербак, керівник напрямку ЮніорБанку Полтавського ГРУ ПриватБанку. – Якщо ваша дитина її ще не має, звертайтесь до найближчого  відділення ПриватБанку. Оформлення займає лічені хвилини. Часу обмаль, акція триватиме тільки один місяць. Бажаю юним полтавцям наснаги, яскравих вражень та емоцій ”.

Після реєстрації на сайті акції , учасники потраплять у віртуальне королівство, де цього літа трапляються фантастичні пригоди! Зареєстровані учасники отримуватимуть та виконуватимуть завдання. Призовий фонд акції – 100 000 гривень. Він буде поділений порівну між усіма учасниками, які виконають усі завдання акції в період її проведення. Найактивніші учасники акції отримають сувеніри та подарунки від ЮніорБанку.

Тож якщо юніорові від 6 до 17 років і він зареєструвався на сторінці акції, очікуйте на перше завдання у формі SMS після початку акції (з 18 липня). Потрібно виконати послідовно всі завдання. І пам’ятайте, учасник може приступити до наступного завдання тільки після виконання попереднього.

Кожен переможець отримає смс-повідомлення. Списки переможців будуть опубліковані на сайті ЮніорБанку в розділі “Новини” та в групі ЮніорБанку на facebook не пізніше 31 серпня 2018 року.

Для оформлення Картки Юніора  необхідні:

1) свідоцтво про народження дитини (допускається свідоцтво, видане не в Україні);
2) довідка ІПН (обов’язково для дітей з 14 років);
3) електронний паспорт (ID-картка)(з 14 років)або загальногромадянський паспорт (з 16 років);
4) наявність у батьків картки “Універсальна”.
Оформити Картку Юніора можна без дитини в найближчому відділенні ПриватБанку.

Картка Юніора – це перша банківська картка для школярів від 6 до 17 років.

З Карткою Юніора дитина може:

– навчатися в Бізнес-Школі, де викладають топ-менеджери ПриватБанку;

– вирушити на екскурсію до відділення банку;

– побувати у квест-кімнаті «Загублені в банку».

Освітня програма ЮніорБанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк  об’єднуює більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Заняття в Бізнес-Школі доступні будь-якій дитині шкільного

Система Orphus