Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці Служби порятунку «101» розповідають полтавцям як уникнути пожежі

Сьогодні рятувальники провели з мешканцями міста Лохвиця, селищ міського типу Оржиця, Шишаки та Чорнухи профілактичні бесіди з питань пожежної безпеки.

Під час спілкування з громадянами, фахівці обласної Служби порятунку «101» розповідали основні правила пожежної безпеки у побуті, під час відпочинку на природі, правила поведінки на воді та як діяти у разі виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Співробітники ДСНС зауважували, що через людську недбалість, халатність та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки люди втрачають не лише майно, але й здоров’я та життя.

Аби громадяни не забували життєво важливі поради, рятувальники вручали листівки з правилами пожежної безпеки.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті. Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Пам’ятайте: майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!

Система Orphus