Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці рятувально-водолазної служби провели навчання з безпечного поводження на водоймах для відпочивальників табору “Супутник”

Літо в самому розпалі. А найулюбленіше заняття дітей влітку – розваги біля водоймищ. Аби запобігти нещасним випадкам, фахівці міської організації «Рятувально-водолазна служба» проводять профілактичні зустрічі з учнями. 25 липня тренінг провели для вихованців оздоровчого закладу «Супутник», що у с. Михайлівка Диканського району.

Цієї зміни до «Супутника» на відпочинок з’їхалися більше трьохсот хлопців та дівчат віком від 7 до 17 років. Ділячись враженнями, діти розповіли, що проводити час на річці з друзями полюбляють найбільше. Цього ж дня на березі річки вони не просто розважалися: до них приїхали водолази, аби розповісти та наочно продемонструвати, що може статися на воді, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

“Якщо ви помітили, що комусь потрібна допомога, потрібно підпливти, підхопити людину і сказати, щоби вона не хвилювалася, що ви їй допоможете, – розповів старший водолаз КО “Рятувально-водолазна служба” Полтавської міської ради Іван Білаш. – Після цього варто буксирувати людину до берега”.

Вихованці «Супутника» радо брати участь в тренінгу. Говорять – кожен має знати, як діяти у складній ситуації:

“Може статися будь-що. Хтось не вміє плавати, у когось може статися судома під час плавання. Такі знання дуже корисні та важливі для усіх, – розповіла вихованка оздоровчого закладу Катерина Соболєвська”.

Діти у таборах – під постійним наглядом вихователів та вожатих. Окрім того, протягом усього сезону в оздоровчих закладах працюють лікарі. Директор табору «Супутник» Світлана Кадучка розповіла, що перш ніж пускати дітей до водойм, проводиться ряд необхідних заходів:

“Ранком річку обов’язково відвідує плаврук. Він міряє температуру повітря, температуру води. І тільки потім, з дозволу медпрацівників, ми можемо відправляти дітей на річку”.

Нагадаємо, комунальний оздоровчий заклад «Супутник» працює протягом усього літа. Нині тут триває третя зміна. Усього заплановано провести чотири оздоровчі тури, під час яких загалом заплановано прийняти близько тисячі відпочивальників.

Система Orphus