Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Екс – гравець «Полтави» написав відвертого листа

Олександр Ковпак подякував тренерам та персоналу за роботу.

Більше колишній футболіст «Полтави», «Ворскли» та ряду інших футбольних клубів написав на своїй сторінці у мережі Instagram.

«Тепер можна і сказати …. коли вляглися емоції. Рано чи пізно ми дізнаємося про справжні причини нашого зняття з чемпіонату. Я не в праві засуджувати Давадича (Леонід Соболєв – прим.автора), напевно він не менше переживає за нас. Хотів би висловити величезну подяку своїй футбольній команді ФК «Полтава». Це була прекрасна сім’я. Емоції, які я пережив, ні з чим не порівняти.

Це був незабутній рік. Кожен з нас виріс як спортсмен, так і як особистість. Хотів би сказати величезне спасибі Петровичу (Анатолію Безсмертному – прим.автора) і всьому тренерському штабу, ви просто неймовірні.

Шкодую про те, що такі люди трапляються під кінець кар’єри. Медичному персоналу окреме спасибі, ви профі своєї справи.

Саня адмін (Олександр Підлипний – прим.автора), тобі спасибі за те, що ти робив 10 справ, а отримував одну зарплату і ніколи не скаржився. Серьозі водієві «ДЕ МОЕ КРЕСЛО» спасибі !!! Тихіше їдеш далі будеш – це про нього. Всім жінкам, які прибирали за нами і прали наші речі, окрема подяка. Персоналу готелю спасибі, завжди зустрічали нас з поспішною…

Після перемог або після поразок… для них не було різниці)))) Дівчаткам окреме спасибі у ресторані, ви завжди все під час приносили, ми навіть не встигали зголодніти. Поварам спасибі, всі як завжди на висоті. Мої дітки завжди запитують, коли ми поїдемо на базу до ресторану. Це ваша заслуга. Ну і БАБЕНУ величезне спасибі, поле завжди в дуже хорошому стані. Дай Боже кожному здоров’я, життя триває, а емоції наші залишаться на все життя. Моя частинка душі і серця завжди залишиться з вами. Пацани, з кожним з вас буду щиро радий зустрічі. Побачимося з кожним на зелених)) Тепер у мене нова мотивація – «Десна» Чернігів. Нові перемоги і нові вершини попереду», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus