Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Директори шкіл вчилися реалізовувати власні екологічні проекти у своєму закладі

Як знайти гроші та залучити спонсорів, де брати відповідальних виконавців і партнерів, та основне – за що братися в першу чергу на шляху до енергоефективності навчального закладу? На всі ці питання директори українських шкіл отримали відповіді під час тренінгу у Полтаві.

Для освітян з усієї України провели захід “Зелені проекти для шкіл”. Протягом 2 днів директори вчилися реалізовувати власні екологічні проекти у своєму закладі.

Організаторами заходу стала громадська організація “ЕКОЛТАВА” за підтримки Корпусу Миру США в Україні

“Ми отримали великий інтерес до теми тренінгу. Освітяни не лише з Полтавської області, а й Сумщини, Краматорська, Охтирки та Херсону захотіли самостійно реалізовувати проекти у своєму закладі. Всі мають різний досвід у проектному менеджменті, але однакові проблеми з дорогою енергією. І її треба вирішувати на прикладі кожного закладу ”– розповіла менеджерка з комунікацій “ЕКОЛТАВИ” – Маргарита Мостова  

Окрім теорії, учасники змогли розрахувати енергоспоживання свого закладу за рік,  та користуючись порадами тренера, з’ясувати на скільки їх школа розумно споживає енергію. Тренер – Андрій Мартинюк, експерт з 20-ти річним досвідом реалізації міжнародних проектів, пов’язаних з енергією наголошує:

“ Сучасні заклади освіти мають стати піонерами та прикладами енергоефективності та енергозбереження, за якими послідують і інші сектори споживачів енергії в Україні”- підкреслює експерт, повыдомила прес-служба ГО ЕКОЛТАВА”.

Система Orphus