Ви тут:
Суспільство Україна 

ДП “Антонов” та підрозділ Boeing – компанія Aviall – підписали стратегічну Угоду щодо взаємодії

17 липня 2018 року на авіасалоні Farnborough-2018 ДП “Антонов”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, та Aviall Services, Inc., підрозділ компанії Boeing, підписали Генеральну угоду щодо взаємодії у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

В рамках цієї кооперації Aviall Services, Inc. забезпечить закупівлю та постачання на ДП “Антонов” широкої номенклатури комплектуючих виробів для серійного виробництва зазначених літаків та забезпечення їх післяпродажної підтримки у майбутньому. Повідомляють на сайті української компанії.

“У результаті укладання угоди з компанією Aviall Services, Inc., “Антонов” отримав партнера, який стане інтегруючою ланкою в процесі придбання низки комплектуючих виробів західного виробництва у рамках програми імпортозаміщення, зокрема, для запуску серійного виробництва новітніх літаків марки “Ан” та забезпечення їх післяпродажної підтримки на найвищому світовому рівні”, – наголосив Президент ДП “Антонов” Олександр Донець. 

Він повідомив, що підписаний документ надає “Укроборонпрому” суттєві переваги для побудови трьох літаків Антонова лінійки “Next” – Ан-148, Ан-158 та Ан-178.

“Ми отримуємо можливості швидко постачати матеріали для цих трьох машин без використання власних обігових коштів. Ідеться про $50 млн, які Aviall Services, Inc. готовий забезпечити для створення пулу із забезпечення матеріалами і системами літаків ДП “Антонов”, – наголосив Донець.

Він відзначив важливість домовленостей щодо сервісної підтримки літаків ДП “Антонов” з боку іноземного партнера. “Ми зможемо краще підтримувати наших замовників по всьому світу. Адже Aviall Services, Inc. надасть “Антонову” власну мережу і можливості використовувати свої логістичні ланцюги. Таким чином забезпечимо новий рівень клієнтської підтримки. Адже протягом 24 годин зможемо постачати той чи інший елемент чи вузол для літака”, – зауважив Донець.  

На його думку, згадана угода забезпечує “Антонову” суттєвий технологічний прорив і дозволить якнайшвидше поставити Ан-178 у серійне виробництво. “Буде задіяна мережа “Aviall” щодо комплектації літаків ДП “Антонов”. Таким чином можемо мати відчутно дешевші ціни, з огляду на статус цієї компанії як комплексного покупця”, – підкреслив Донець.

Система Orphus