Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У таборі «Сонячний» розпочалася третя зміна (ФОТО)

Учора в таборі «Сонячний», що у селі Михайлівка Диканського району урочисто відкрили третю оздоровчу зміну. З нагоди її відкриття тут влаштували справжнє свято, у якому взяли участь абсолютно всі відпочивальники табору.

На третій оздоровчий тур сюди приїхали більше трьохсот хлопчиків та дівчаток. Діти зізнаються: цей табір для них – найкращий. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Кожна зміна в «Сонячному» – унікальна. Ця ж присвячена усіляким талантам. Так, під час свята кожен загін (цієї зміни вони називаються «бендами») продемонстрував на що здатен. Так, у виконанні хлопців та дівчат лунали пісні, діти мали змогу проявити себе як справжні декламатори, актори, танцюристи та спортсмени.

Уже за доброю традицією, на відкриття оздоровчої зміни завітав міський голова Олександр Мамай. Очільник міста побажав дітям яскравого відпочинку та незабутніх емоцій:

– Я бажаю кожному з вас, аби цей відпочинок ви запам’ятали надовго. Аби саме в цьому таборі ви знайшли справжніх друзів і пронесли вашу дружбу через усе життя.

Аби урізноманітнити літній відпочинок для малечі, міський голова приготував особливий сюрприз. Невдовзі усі відпочивальники «Сонячного» разом з вихователями відвідають зоопарк «Бабусин дворик» та спортивно-розважальні локації. А ввечері на них чекав святковий феєрверк.

Система Orphus