Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Чотирьом аматорським колективам Чорнухинщини присвоєно звання «народний/зразковий»

Наказом Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА №138 «Про присвоєння звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність присвоєно звання аматорським колективам Чорнухинського району. Про це повідомили у Чорнухинській РДА.

Так, звання «народний аматорський» колектив (студія)» присвоїли театральному колективу Чорнухинського районного Центру культури і дозвілля та фольклорному колективу «Червона хустина» Постав-Муківського сільського будинку культури Чорнухинського району.

Звання «зразковий аматорський колектив (студія)» присвоєно хореографічному колективу «Водограй» Чорнухинського Центру культури і дозвілля та колективу народного танцю «Весна» Чорнухинського Центру культури і дозвілля.

Нагадаємо, що 22 лютого цього року у Чорнухинському Центрі культури і дозвілля відбувся звітний концерт аматорських колективів на підтвердження звання «народний» та «зразковий», на якому атестаційна комісія вперше ознайомилася з творчим доробком вищевказаних колективів та високо оцінила їх виконавську майстерність.