Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Автомобіль Nissan під 0,01% річних в розстрочку став доступним для клієнтів ПриватБанку

Приємна новина для всіх автолюбителів. З 1 липня 2018 року жителі полтавської області можуть придбати автомобілі Nissan в розстрочку від ПриватБанку на акційних умовах.

Офіційний дилер автомобілів Nissan в Полтавській області – ТОВ “Сан Моторс”, (м.Полтава, вул. Половка, 81) та Полтавське ГРУ ПриватБанку є давніми партнерами. Результатом багаторічної співпраці стало впровадження акційних умов для клієнтів банку.

Відтепер придбати новий автомобіль з модельного ряду Nissan можна в розстрочку з річною відсотковою ставкою від 0,01% в залежності від початкового внеску та терміну кредитування.

Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 5 років. Максимальна сума кредиту – 800 тисяч гривень. Мінімальний початковий внесок – 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібно.

 “Мрія про нове авто стає реальністю, – говорить керівник бізнесу споживчого кредитування Полтавського ГРУ ПриватБанку Роман Савченко. – Для тих, хто хоче придбати автомобіль Nissan, ПриватБанк спільно з автосалоном пропонують особливі відсоткові ставки – від 0,01 % до 12,5 % річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка – фіксована на весь період кредиту”.

 Кредит на автомобілі в ПриватБанку оформляється за схемою фінансового лізингу. Переваги кредитування від ПриватБанку – це рекордно низька відсоткова ставка – від 0,01 % та швидкість оформлення. Кредитне рішення ухвалюється за 2 хвилини, після чого банк займається оформленням документів. До того ж, кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій.

За більш детальною інформацією звертайтесь до будь-якого відділення ПриватБанку у Полтаві та області.

Система Orphus