Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Анастасія Приходько йде в політику (ВІДЕО)

Співачка і волонтер Анастасія Приходько разом з комбатом батальйону “Аратта” Української добровольчої армії (УДА) Дмитра Яроша організовує новий громадсько-політичний рух.

Про це вона заявила в ефірі програми “Досьє” з Сергієм Руденком, яка вийшла на телеканалі Еспресо.TV ввечері у суботу, 28 липня.

Приходько, зокрема, наголосила, що має політичні амбіції.

“Зараз з комбатом “Аратти” Добровольчого руху Андрієм Гергертом (позивний “Червень”) ми створюємо громадський рух, в який будуть входити добровольці, волонтери. І ми заявимо про цей рух. У нас дуже великі амбіції”, – зазначила вона.

У відповідь на запитання ведучого, чи висуватиме співачка свою кандидатуру на наступних парламентських виборах, які відбудуться восени 2019 року, Приходько відповіла:

“Це я так не кажу. В думках дуже багато чого є. Але я не можу сказати “Так”, а потім цього не зробити. Хай це буде ще в підвішеному стані”.

Довідка

Приходько починала свою музичну кар’єру в Росії, від імені якої вона виступала на Євробаченні-2009. З початком війни співачка відмовилася від усіх російських нагород і зайняла відкриту антипутінську позицію.

Активно допомагає військовим, їздить з концертами у зону бойових дій.

Виховує доньку і сина.

Система Orphus