Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Активний відпочинок разом з ПриватБанком

Якщо ви активні, енергійні, любите подорожі та пригоди, то ця інформація – для вас.  Відтипер прокат чи продаж байдарок, туристичних палаток, велосипедів, гірськолижного спорядження, а також будь- яких речей для екстримального туризму – питання декількох хвилин.  Магазин для любителів екстримального туризму OnTop-Extreme”(вул.Маршала Бірюзова,13) приєднався до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами. Усі послуги, які тут надають , можна оплатити декількома платежами.

 “ПриватБанк та магазин  OnTop-Extreme нещодавно стали партнерами. А це означає, що відтипер активний відпочинок для полтавців буде доступнішим, – говорить  керівник напрямку “Оплата частинами” Полтавського ГРУ ПриватБанку Віталій Колісник. – Будь-яке спортивне обладнання, або захоплюючу подорож можна придбати без ушкоджень для бюджету. Не потрібно протягом року збирати велику суму на подорож чи гірськолижне спорядження. Достатньо оплатити частину з кредитної картки ПриватБанку, і немає жодних перепон для цікавого відпочинку. Залишок буде розбитий на рівні частини. Якщо платежі з погашення проводити своєчасно, то вартість товару чи путівки на викуп залишиться без комісій та інших додаткових нарахувань”.

 Для того, щоб купити товар або оплатити послугу з відтермінуванням платежів з мінімальними відсотками, потрібна лише кредитна картка ПриватБанку. За сервісом “Оплата частинами” клієнт отримує кредит до 12  місяців. Ніяких прихованих комісій і страховок. Клієнт має можливість достроково погасити заборгованість так само без додаткових комісій. Для цього навіть не потрібно ходити в банк. Оплатити можна в терміналах самообслуговування або через Інтернет-банк Приват24.

 Дізнатися доступну суму ліміту за сервісом “Оплата частинами” можна, відправивши SMS на номер 10060 з текстом chast, на своїй сторінці в Приват24 або в мобільному додатку “Оплата частинами”.

 На сьогодні  розстрочку за допомогою сервісу «Оплата частинами» пропонують більше 700 торговельних підприємств Полтави та області.

З початку року жителі області придбали товарів на загальну суму більш ніж 70  млн грн.

 Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися на сайті.  Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Система Orphus