Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

«3708 правових консультацій надала Полтавська юстиція за півроку», – Олег Тимченко

Відповідно до статті 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу», ця допомога надається безоплатно.

З метою забезпечення цього права та створення належних умов для отримання громадянами інформації про їх права і свободи, Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області відповідно до вимог Конституції України та вищезазначеного Закону створено громадську приймальню, віртуальну громадську приймальню та запроваджено надання он-лайн – консультацій за допомогою Skype-зв’язку та мобільні пункти консультування громадян.

Загалом протягом І півріччя 2018 року за юридичною консультацією до управління звернулося 3708 осіб. До громадської приймальні звернулося 148 громадян, до віртуальної громадської приймальні – 103, через Skype-зв’язок – 444, онлайн-чати – 29, «гарячу лінію» – 499, 31 мобільний пункт консультування (здійснено 358 виїздів до найвіддаленіших населених пунктів області) – 2485.

Громадська приймальня з надання первинної безоплатної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, каб. 133, тел.: (0532) 60-66-68. Працює вона щовівторка та щочетверга з 10:00 до 16:00. Прийом у громадській приймальні здійснюється працівниками усіх структурних підрозділів відповідно до графіку.

В громадській приймальні прийом громадян здійснюють працівники Управління державної виконавчої служби; Управління державної реєстрації; Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти; відділу з питань нотаріату; відділу з питань банкрутства; відділу судової роботи та міжнародного співробітництва; відділу персоналу; відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, а також приватні нотаріуси Полтавського міського та районного нотаріальних округів.

Віртуальна громадська приймальня створена на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Там Ви можете задати питання з правової тематики, отримати на нього кваліфіковану відповідь. Питання, що надходять на веб-сайт Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, з’являються на сторінці сайту після перегляду адміністратором сайту. Адміністратор має право видалити повідомлення, якщо його зміст не відповідає правовій тематиці або носить образливий характер. Відповіді на питання надаються протягом 10 днів.

Он-лайн консультації за допомогою skype-зв’язку надаються з питань діяльності органів державної виконавчої служби, нотаріату, судової роботи та міжнародного співробітництва, органів державної реєстрації актів цивільного стану щочетверга з 9:00 до 12:00. Ознайомитися з адресами skype-зв’язку можна на сайті ГТУЮ у Полтавській області за посиланням https://www.just.gov.ua/content/1264/.

Начальник ГТУЮ у Полтавській області                                                    Олег Тимченко

Система Orphus