Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

20 липня стартує #Бюджет участі Полтавської області 2018

З 20 липня стартує #Бюджет_участі_Полтавської_області_2018.

“Проект «Бюджет участі Полтавської області» ми розпочали торік. Він став першою в Україні та у Східній Європі подібною програмою, яка поширилася на цілий регіон. До цього подібні проекти розповсюджувалися лише на окремі міста. Початок виявився успішним: Бюджет участі неабияк зацікавив мешканців області. Торік на конкурс було подано 217 проектів, з яких 189 відповідали вимогам. За результатами голосування 42 проекти із 15 районів стали переможцями”, – розповідає голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Цього року прийом заявок триватиме до 20 серпня, а проголосувати за проекти можна буде із 14 по 30 вересня. Нагадуємо, що за правилами голос віддати можна лише за три ініціативи.

За словами Олександра Біленького, цього року заплановано деякі нововведення, які дозволять спростити підрахунок голосів та зробити його більш прозорим.

“Окрім того, на останній сесії депутати збільшили фінансування Бюджету участі на третину – до 4 мільйонів гривень. Ще 2 мільйони виділять громади-переможці. Відповідно збільшується і сума на кожен проект – до 150 тисяч.Тож щиро бажаю успіху усім учасникам проекту, а полтавцям — активно голосувати за своїх земляків”, – наголосив голова Полтавської обласної ради.

Автори найуспішніших проектів світу запрошують ініціативних мешканців Полтавської області уважно ознайомитись з умовами конкурсу! 

  • Заповни аплікаційну форму та стань учасником проекту.
    Збери 30 підписів на підтримку своєї ідеї.
    Подай свій проект онлайн або особисто до пункту супроводу чи в локальну групу.
    Рекламуй свій проект.
    Обери не більше 3-х проектів та проголосуй.

Слідкуй за результатами на сайті http://bu.oblrada-pl.gov.ua/.

Максимальна вартість одного проекту – 150 тис. грн.

Телефон для довідок – 56-97-81.

Система Orphus