Ви тут:
Оголошення Суспільство Україна 

12-13 липня у Києві відбудеться Всеукраїнський семінар з питань містобудування

12-13 липня у місті Київ, пр. Перемоги, 50 (Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені Г. Заболотного) Громадська рада спільно з Національною спілкою архітекторів України, Конфедерацією будівельників України, Будівельною палатою України та Асоціацією експертів будівельної галузі проведуть Всеукраїнський семінар на тему: «Нове покоління норм у будівництві: ДБН Б.2.2.-12:2018 «Планування і забудова територій». Перспектива реконструкції кварталів».

Найголовніший захід в Україні з питань містобудування в рамках якого ведучі фахівці та науковці розкажуть про нові норми одного з головних стандартів, “Будівельної Біблії” – ДБН Б.2.2.-12:2018 “Планування і забудова територій”.

Основною метою Всеукраїнського семінару є створення раціональної дискусії між представниками влади, суб’єктами господарювання містобудівної діяльності, архітекторами та замовниками будівництва, в ході якої будуть отримані роз’яснення окремих положень нового ДБН Б.2.2.-12:2018 «Планування і забудова територій». Перспектива реконструкції кварталів».

Заплановано, що розробники ДБН прокоментують та розкажуть про відмінності нового ДБН, дадуть відповіді на важливі питання, яким чином в Україні буде відбуватися будівництво та як добудувати об’єкти “перехідного періоду”.

Більш детальна інформація (реєстраційна форма, спікери заходу, програма, умови участі, основні питання) на сайті семінару за адресою:

https://seminardbn.bitrix24.site/

Контактна особа оргкомітету:

Анастасія Мельнічук, тел+38(044)390-25-52, +38(067)544-11-99;

email: seminar.cbo@gmail.com.

З метою широкого інформування населення області щодо вищезазначеної події просимо сприяти в оприлюдненні надісланої інформації в найближчому номері газети.

Система Orphus