Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

10 демобілізованих військовослужбовців планують оздоровитися у медичному центрі «Нові Санжари» Національної гвардії України

Четвертий рік поспіль міська влада Полтави проводить кампанію з оздоровлення демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Дана робота триває і на даний час. Так, станом на 4 липня бажання оздоровитися виявили 10 демобілізованих військовослужбовців та 21 член їх сімей, 11 членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни з числа учасників антитерористичної операції. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Відпочинок проходить у медичному центрі «Нові Санжари» Національної гвардії України, в якому створено належні умови для медичної реабілітації та соціальної адаптації військовослужбовців та їх родин.

Процес оздоровлення сприятиме соціалізації, реабілітації та покращенню здоров’я зазначених категорій полтавців.

Таким чином, будуть задоволені потреби демобілізованих військовослужбовців у відпочинку (з наданням оздоровчих послуг), а також членів сімей загиблих у санаторно-курортному оздоровленні.

Система Orphus