Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Журналістів полтавських ЗМІ запрошують до участі у конкурсі журналістських розслідувань імені Олександра Кулика

Полтавська обласна організація Національної спілки журналістів України запрошує журналістів друкованих, електронних ЗМІ та інтернетвидань до участі в обласному конкурсі журналістських розслідувань імені Олександра Кулика. Організатор конкурсу – Полтавська обласна організація НСЖУ.

Творче змагання має на меті виявити і заохотити гострі журналістські матеріали високої професійної якості, актуальні й цікаві для широкого загалу.

Переможцям конкурсу присуджуються грошові премії за матеріали, оприлюднені в пресі, на телебаченні чи радіо, в інтернет-виданнях, у яких проведено глибокі журналістські дослідження актуальних, гострих тем сьогодення, враховано протилежні думки й погляди на ту чи іншу подію.

Визначається по одному переможцю у кожній з трьох номінацій (друковані ЗМІ, радіо й телебачення, інтернетвидання). Переможці нагороджуються дипломами та грошовими преміями розмір яких затверджується Правлінням обласної організації НСЖУ.

До участі у конкурсі приймаються роботи оприлюдненні у ЗМІ з вересня минулого року до 1 вересня поточного року. Паперові та електронні носії слід надсилати за адресою: м.Полтава, вул..Пушкіна, 115, обласна організація спілки журналістів України або на електронну пошту: spoltava17@ukr.net з поміткою «На конкурс імені Олександра Кулика».

Підсумки конкурсу оголошуються щорічно, напередодні дня народження Олександра Кулика (26 вересня).

Правління Полтавської обласної організації НСЖУ