Ви тут:
Офіційно Суспільство Україна 

Закон про національну безпеку та оборону України має бути ухвалений 21 червня, – Андрій Парубій

Закон про національну безпеку та оборону України має бути ухвалений цього тижня, 21 червня. Про це заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи засідання Погоджувальної ради. За його словами, це важливо зробити до самміту НАТО, який має відбутися у липні в Брюсселі, інформує Верховна Рада України.

«Це має бути фундаментальний закон про національну безпеку і оборону. Хочу нагадати, що цього тижня крайній термін, коли б ми мали його ухвалити, оскільки в липні відбудеться саміт (НАТО – ред.), і до того ми мусимо продемонструвати, що Україна виконує свої зобов’язання по співпраці з НАТО», – сказав Андрій Парубій.

При цьому Глава Парламенту повідомив:

«Усі правки до другого читання на робочій групі за участю представників фракцій та груп було узгоджено. У вівторок, 19 червня, комітет обіцяє провести засідання. Відповідно, ми зможемо, за нашою практикою, в середу, 20 червня, почати розгляд, а в четвер, 21 червня, завершити розгляд законопроекту і вийти на заключне рішення по питанню безпеки і оборони».

Разом із тим, зазначив Андрій Парубій, планується обговорити «блок питань щодо ветеранів АТО».

Окрім того, сказав Андрій Парубій, цього тижня Верховна Рада має розглянути блок питань щодо захисту дітей, «який планувалося ухвалити до 1 червня, але не вдалося це зробити через дуже важкі дебати по ухваленню Закону Про Вищий антикорупційний суд».

«Це головні плани, які пропонуються на цей тиждень. Сподіваюсь, що ми зможемо об’єднатись навколо наших міжнародних зобов’язань», – сказав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

поширити новину: