Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа є одним із головних питань соціального розвитку регіону, – Роман Товстий

Сьогодні, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа Товстого, відбулося розширене засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації в режимі відеоконференцзв’язку з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад, об’єднаними територіальними громадами.

На засіданні розглянули питання щодо стану захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та питання стосовно використання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа визначено постановою  Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877 зі змінами. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Заступникголови облдержадміністрації Роман Товстий звернув увагу, що в рамках реформування системи інституційного догляду та виховання дітей з державного бюджету України другий рік поспіль виділяються кошти на вирішення житлової проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Виділення коштів відбувається у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. У цьому році для Полтавської області сума субвенції складає 17 млн 667,1 тис. грн. Також він наголосив, що забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа є одним з головних питань соціального розвитку регіону.

За підсумками наради, заступник голови ОДА поставив завдання райдержадміністраціям, рекомендував містам обласного значення та об’єднаним територіальним громадам  ефективно використати субвенцію з державного бюджету на придбання житла сиротам.

Система Orphus