Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Xiaomi презентувала яскравий та доступний роутер Mi WiFi Router 4Q

Через місяць після анонсу Mi WiFi Router 4 компанія Xiaomi представила більш доступну модель Mi WiFi Router 4Q. Новинка підтримує технологію MIMO 3×3, обладнана кнопкою MiNET для швидкої синхронізації із “розумними” приладами та випускається в досить незвичному кольорі. Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на сайті Xiaomi.

Раніше всі роутери від Xiaomi випускалися переважно в білому або чорному кольорі, але модель Mi WiFi Router 4Q пропонується в яскраво-блакитному варіанті, що помітно виділяє її з усієї лінійки.

Пристрій традиційно отримав компактний і тонкий корпус з трьома зовнішніми антенами ззаду (5 дБі). З портів є один WAN і два LAN з максимальною швидкістю передачі даних до 100 Мбіт за секунду. Розташована на верхній частині корпусу кнопка MiNET встановлює з’єднання з усіма доступними навколо ґаджетами. Управління та налаштування роутером здійснюється через фірмовий мобільний додаток.

Побудований Mi WiFi Router 4Q на базі процесора Qualcomm QCA9561 з частотою 775 МГц і оснащений 64 МБ оперативної пам’яті та накопичувачем на 16 МБ. Роутер працює в діапазоні 2,4 ГГц (802.11b / g / n) з технологією MIMO 3×3. Максимальна швидкість передачі досягає 450 Мбіт за секунду.

У Китаї ціна Xiaomi Mi WiFi Router 4Q становить близько 15 доларів (близько 394 гривні).

Система Orphus