Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Водні поліцейські Полтавщини провели профілактичні рейди

Профілактичні заходи поліцейські провели разом з державним інспектором Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області.

Правоохоронці перевіряли плавзасоби та проводили роз’яснювальну роботу. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

«За період рейдових заходів складено 10 адміністративних матеріалів  за статтями КУпАП 116 (Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на річковому транспорті і маломірних суднах), 116-1 (Порушення правил випуску судна в плавання або допуск до керування судном осіб, які не мають відповідного документа, 118 (Порушення правил утримання баз (споруд) для стоянки маломірних суден). Адміністративні протоколи складали на власників маломірних суден та керівників човнових станцій, які здійснювали випуск  плавзасобів на воду», – повідомив Олег Стешенко, керівник водної поліції Кременчука. 

Окрім цього, виявили двох чоловіків, які керували човнами в стані сп’яніння, на них склали адміністративні  протоколи за статтею 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).