Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Відомий педагог Кременчука святкує 90-річний ювілей

Сьогодні відзначає свій 90-річний ювілей відзначає кременчужанка, ветеран педагогічної праці, авторитетний та талановитий вчитель Ольга Іванівна Ярмишко.
Ольга Іванівна працювала завідуючою початковими класами та вчителем фізики в 4-му ліцеї Кременчука, згодом  —  у школі №9, що в Крюкові. У 1963 році Ольгу Іванівну перевели до 19-ї школи, де вона пропрацювала 20 років. У школі №19  Ольга Іванівна була не тільки вчителем, а й директором. Про це повідомили у кременчуцькій міській раді.
Привітали з цією значущою ювілейною датою Ольгу Іванівну заступник міського голови Ольга Усанова, директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик і теперішній директор загальноосвітньої школи №19 Андрій Пашедін.
Заступник міського голови Ольга Усанова передала найщиріші слова вітання іменинниці від міського голови Віталія Малецького. Вона відмітила, що ім’я Ольги Іванівни Ярмишко в освітянській галузі Кременчука є відомим і дуже шанованим. За свою трудову діяльність поважний педагог дала знання, виховала та вивчила тисячі кременчужан, які в дорослому житті розбудовували та продовжують розбудовувати наше місто. Ольга Усанова побажала ювілярці міцного здоров’я, довгих років життя в колі рідних і близьких людей.    
Система Orphus