Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулося перше засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Полтава

Учора відбулося перше засідання комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Полтава, яке провела голова, заступник міського голови Ольга Борисенко.

20 червня під час засідання міськвиконкому було ухвалено рішення про створення Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку міста Полтава. Відповідно до рішення, до його складу входять заступники міського голови, секретар міської ради, начальники управлінь міськвиконкому, депутати міської ради, директор КО «Інституту розвитку міста» та інші.

На початку засідання до присутніх звернулась заступник міського голови Ольга Борисенко, яка розповіла про мету та основні завдання новоствореного Комітету:

– Дякую всім, хто долучився до процесу розробки та обговорення Стратегії розвитку міста та Плану реалізації. Переконана, разом ми зробимо нашу Полтаву містом європейського зразка. Сподіваюсь на подальшу взаємну співпрацю і тільки, безперечно, на високі результати!

Під час засідання, консультант проекту ПРОМІС Андрій Залужний презентував усім присутнім систему моніторингу впровадження Стратегії розвитку міст та основні принципи вибору індикаторів для нього.

– Основним завданням моніторингу є забезпечення реалізації та постійної підтримки актуальності Стратегії розвитку. У ході моніторингу вирішуватиметься ряд завдань – стимулювання реалізації Стратегії, оцінка ступеню досягнення бачення, стратегічних та оперативних цілей Стратегії, якість виконання цілей і завдань та дотримання терміну їх виконання, – зазначив Андрій Залужний.

Члени Комітету обговорили та погодили показники оцінки реалізації Стратегії, за якими буде визначатись ефективність реалізації Стратегії розвитку міста.

Також, начальник управління економічних питань Володимир Волік розповів про стан виконання проектів Плану реалізації Стратегії економічного розвитку міста Полтава на 2018-2020 роки. Наприклад, стосовно проекту, який поданий управлінням економічних питань «Створення бізнес-кластерів на базі місцевого економічного потенціалу», розпочато роботу із збору даних та проведення аналізу. Його головна мета – підготовка бази даних місцевих товаровиробників та надавачів послуг щодо можливості створення нових економічних зв’язків для формування місцевих бізнес-кластерів.

Робота з впровадження Стратегії розвитку міста Полтава продовжується.