Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

В Україні вперше відбудеться чемпіонат Європи з регбі -7 серед жінок, який збере 12 кращих команд континенту, – Ігор Жданов

Вже 23 червня Україна вперше прийматиме континентальну першість серед жіночих команд з регбі-7. Про це під час прес-конференції, що пройшла 21 червня, розповів Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, повідомляє прес-служба відомства.

“Для нас це велика спортивна подія, яка відбудеться в країні. У 2009 році Міжнародним олімпійським комітетом було прийнято рішення про визнання регбі-7 олімпійським видом спорту. У 2016 році команди з різних країн світу вперше взяли участь в Олімпійських іграх. І ось вперше в Україні проходитиме чемпіонат Європи з регбі-7 серед 12 жіночих команд”, – зазначив Міністр.

Місцем проведення цієї події в світі олімпійського спорту стало місто Дніпро. За словами Міністра, – це місто має добре розвинуту спортивну інфраструктуру, а також ставало центром для проведення континентальних змагань з регбі.

Вже за кілька днів на спортивній арені “Метеор” зустрінуться кращі європейські регбійні жіночі збірні, які представляють Нідерланди, Швецію, Швейцарію, Чехію, Угорщину, Фінляндію, Норвегію, Латвію, Ізраїль, Австрію, Румунію та Україну. Протягом двох днів команди здобуватимуть право наступного 2019 року виступати у складі найсильніших команд Європи – дивізіоні GRANDPRIXSERIES.

“Два дні матимемо дуже динамічні змагання. Міністерство молоді та спорту України безумовно підтримує чемпіонат. І за рахунок платників податків на проведення чемпіонату Європи з регбі-7 серед жінок виділено 3 млн грн з державного бюджету”, – підкреслив урядовець.

Ігор Жданов запросив вболівальників підтримати українську збірну та відзначив, що змагання стануть черговим яскравим прикладом того, як виконується одне зі стратегічних завдань Міністерства – повернення престижних міжнародних змагань на територію України.

“Після початку агресії Росії проти України, незважаючи на деякий скептицизм окремих закордонних колег, країна вже успішно прийняла низку чемпіонатів не лише континентального, а й світового рівня. Це чемпіонати Європи з боксу та стрибків у воду, чемпіонати світу серед дорослих та юніорів з хокею, фінал Ліги чемпіонів УЄФА та інші. Їх належну організацію, а також забезпечення рівня безпеки високо оцінили міжнародні спортивні представництва”, – наголосив Ігор Жданов.