Ви тут:
Суспільство 

В Опішному на Полтавщині триває “ЗДВИГ – 2018”

Учора, 25 червня, в Опішному на Полтавщині розпочався “ЗДВИГ-2018” – 10-й тиждень національного гончарського здвиження. Це комплекс заходів, основна маса яких відбувається цього тижня. Проте деякі з них розпочались в січні або квітні цього року.

Приміром, з 2 січня розпочався 5-й міжнародний фотоконкурс “Гончарські візії” і триватиме до 30 жовтня. Або з 1 квітня працює “КЕРАМОрезиденція в Опішному: VII-й сезон”. З переліком заходів в рамках “ЗДВИГУ-2018” можна ознайомитись далі:

Учасники та гості “ЗДВИГУ-2018” можуть взяти участь у майстер-класах гончарів і малювальниць, ковалів; творчих конкурсах гончарів і ковалів; гончарських вікторинах; виставках-продажах літератури з проблематики українського й світового гончарства; переглядах керамологічних фільмів; виступах фольклорних колективів і естрадних етногуртів України (30.06.2018); етнодискотеці (30.06.2018); екскурсіях до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко, Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів, Меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа, Музею мистецької родини Кричевських, Стіни Гончарної Слави України, Мистецької галереї, йдеться на сайті Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.